Indicator
pobieranie danych z bazy

Wybrana oferta

Informacje o systemie

Informacje zawarte na stronie pochodzą z Bazy ofert pracy i CV studentów i absolwentów AGH.

Pokaż wszystkie oferty

Pracownik biura
Termin składania aplikacji: 15.07.2018   Typ oferty: Praca czasowa lub wolontariat
Nazwa firmy
Fundacja dla Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica
Branża firmy
organizacja pozarządowa
Krótki opis firmy
Celem Fundacji jest wydobywanie na światło dzienne zasobów intelektualnych drzemiących w każdym studencie oraz pomoc w realizacji ich autorskich projektów. Pomysły, które na co dzień rodzą się w głowach młodych ludzi mogą stanowić niesamowity potencjał do rozwoju kariery nie tylko twórców ale i samej uczelni. Wyjątkowość AGH prowokuje nie tylko studentów, ale także pracowników i absolwentów do integracji w służbie rozwoju, zdobywania wiedzy oraz tworzenia odkryć.
Adress www
Kategoria stanowiska
administracja/zarządzanie/HR
Miejsce pracy
Kraków, teren AGH
Zakres obowiązków
- organizacja biura,
- przyjmowanie i ewidencja wniosków,
- obsługa social media (strona www i facebook),
- tworzenie zestawień, statystyk i raportów.
Wymagania
- status studenta,
- otwartość, kreatywność, pogodne usposobienie,
- odpowiedzialność i punktualność,
- wysoka kultura osobista,
- rozwinięty zmysł estetyczny,
- obsługa programów Word, Excel, PowerPoint,
- mile widziana znajomość programów graficznych.
Sposób aplikowania
wyślij swoje CV na adres: fagh.krakow@gmail.com
z dopiskiem Staż w FAGH
Informacje dodatkowe
Oferujemy możliwość zapoznania się z podstawami pracy biurowej i administracyjnej. Czas trwania praktyki bezpłatnej od 1 do 6 miesięcy.
Pracodawcy, którzy zamieszczają oferty w bazie są zarejestrowani w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (dotyczy firm z Polski).
Centrum Karier AGH nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne niedotrzymanie umowy zawartej z Pracodawcą.