Indicator
pobieranie danych z bazy

Wybrana oferta

Informacje o systemie

Informacje zawarte na stronie pochodzą z Bazy ofert pracy i CV studentów i absolwentów AGH.

Pokaż wszystkie oferty

Software Engineer LabView - Internship - Niepołomice
Termin składania aplikacji: 15.06.2016   Typ oferty: Praktyka/staż   Wynagrodzenie Tak
Nazwa firmy
Woodward Poland Sp. z o.o.
Branża firmy
energetyczno-lotnicza
Krótki opis firmy
Woodward jest niezależną firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Oferowane przez nas innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem pomagają naszym Klientom oferować produkty przyjaźniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajniejsze. Nasi Klienci to wiodący producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz końcowi użytkownicy ich produktów.
Adress www
Adres
ul. Skarbowa 32
32-005 Niepołomice
Kategoria stanowiska
IT
Miejsce pracy
Niepołomice
Zakres obowiązków
DUTIES:
• Creating NI LabVIEW code for software regression tests
• Creating NI TestStand test sequences for software regression tests
• Documentation of work progress
• Performing other engineering support duties when required
Wymagania
JOB QUALIFICATIONS / REQUIREMENTS:
• Student of the 3-5 year at faculty of Electronics or similar
• Experience programming with National Instruments LabVIEW programming
• Knowledge of CAN and CANOpen would be a plus
• Knowledge of National Instruments hardware (PXI, DAQ, FPGA, etc) would be a plus
• Knowledge of National Instruments TestStand would be a plus
• Basic engineering knowledge, general software design and development aptitude
• Competent skills in problem solving and trouble-shooting
• Ability to effectively operate in the team-work environment and communicate with team members
• Communicative English language skills
Sposób aplikowania
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: krakowHR@woodward.com z dopiskiem w tytule Software Internship LabView.
Informacje dodatkowe
ADDITIONAL INFORMATIONS:

• Paid summer internship program
• Support of an assigned mentor
• Full time work
Pracodawcy, którzy zamieszczają oferty w bazie są zarejestrowani w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (dotyczy firm z Polski).
Centrum Karier AGH nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne niedotrzymanie umowy zawartej z Pracodawcą.